| darkstar240 a întrebat:

am o eroare la game forge live adica GAMEFO~1.EXE-Unable to locate component ....This application has failed to start because msvcr100.dll war not found...E de la metin2ro cand l-am descarcat mi-a dat asta si eu le-am instalat si cand sa intru in game forge live imi da eroarea care ma ajuta vot si funda crying(((((((((99

Răspuns Câştigător
| Buutu a răspuns:

Lipsește acel fișier.dll din folderul principal al GameForge Live sau din Metin, descarcă și pune-l în amândouă foldere!
www.dll-files.com/msvcr100.zip? 0WKePGbHkU

| darkstar240 explică (pentru Buutu):

Cel mai bun ajutor mersi man,, stii eroare de la skype fatal error nu sti cum pot s-o rezolv?

3 răspunsuri:
| Buutu a răspuns:

Pentru fatal error la orice aplicație e recomandată o reinstalare.
Când îl reînstalezi vezi să nu fie bifată opțiunea de a porni odată cu Windows-ul!

| darkstar240 explică:

Adauga-ma brisc. flaviu