| romario97 a întrebat:

am instalat scarface si cand ii dau launcher imi arata o eroare "unable to locate component","this application has faile to start because d3dx9_29dll was not found"scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Acel DLL lipsa e de la DirectX.
Instaleaza-ti DirectX-ul si nu uita sa copiezi crackul jocului acolo unde l-ai instalat

1 răspuns:
| didoyeneas a răspuns:

Cauta in imaginea virtuala, cu care ai instalat jocul, poate iti lipseste ceva..sau incearca sa instalezi un directX corespunzator!