| AlexStefan1 a întrebat:

Am si eu o problema la Yahoo messenger.
Cand vreau sa intru pe cont imi zice ca netul nu merge dar merge la perfectie. Pe alt cont merge dar nu si pe al meu.
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Acest tip de erori sunt des intalnite pe yahoo messenger dar stai linistit, solutia e simpla. Intra aici http://messenger.yahoo.com/
descarca reinstaleaza si o sa mearga struna... Pentru inca cateva luni, dupa care va trebui sa repeti procesul. Bafta

| AlexStefan1 explică (pentru VyrusEleven):

Nu merge. sad

| VyrusEleven a răspuns (pentru AlexStefan1):

Intra pe www.yahoo.com
Conecteaza-te acolo, deconecteaza-te si incearca pe mess. Ar trebui sa functioneze;)

| MykaElla1 a răspuns:

Incearca sa-ti faci alt cont!

| NUTUU a răspuns:

Verifica in Firewall daca ai bifat Yahoo mesenger la programe care au voie sa treaca de firewell si eu am avut asa o problema, nu i-am dat de capat de cat cu o reinstalare de windows

| eugen222 a răspuns:

UItate in dreapta jos daca ai ora si data corecta si daca nu le ai fixeazale apoi intra o sa mearga. FUnda?