| FlAiser a întrebat:

Am un laptop Dell si vreau sa stiu daca imi descarc metin 2 se strica laptopu ca am auzit ca nu e prea bine sa bagi metin pe laptop.

Răspuns Câştigător
| waZZup123 a răspuns:

Cu multa placere! SI altadatahappy FUnda? tonguehappy

20 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

rolling on the floor cine te-a minit? Nu e adevarat man laughing. Nu asculta toate prostiile.

| FlAiser explică (pentru cosminc):

Dar de unde sti ai laptop? si vreau sa descarc un sv privat

| cosminc a răspuns:

Nu am am jucat pe leptopul verisoarei mele si nu s-a intamplat nimic. Si avea 512 RAM nu 3RAM cum ai tu. Ti-e iti mere perfect. FUNDA?

| FlAiser explică (pentru cosminc):

Sa vad rolling on the floor dar calculatorul meu s-a stricat de vreo 2 ori cred eu ca de la meti ca ma jucam mult pe sv private

| cosminc a răspuns:

Ai dvd? Sau CD?
sa iti faci pc-ul
te ajut euwinking

| cosminc a răspuns:

Da leptopurile se strica cel mai greu cand sunt virusi. Daca vrei sa joci pe servere cu MC trebuie sa dezactivezi antivirusul ca iti sterge MC.exe si nu mai poti intra.
Cauta pe google windows 7 ultimate tor*ent si downloadeaza-l. apoi contact me cosminc02@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are virusi se strica, daca nu, nu are nimic...

| alexmitzyy a răspuns:

Nu, nu iti baga metin pe laptop deoarece consuma multa memorie ram, eu nu iti recomand dar faci cum vrei.
Baftă!

| FlAiser explică (pentru alexmitzyy):

Am 3 gb ram

| alexmitzyy a răspuns (pentru FlAiser):

Risti sa iti ajunga la 2.5 gb ram.
Dar faci cum vrei.
Funda?

| ElFenomeno a răspuns:

Nu lua metin

| waZZup123 a răspuns:

Daca indeplineste cerintele de mai jos, poti folosi cu incredere mt2 pe laptop:
Viteza procesor: 1 GHz
Memorie RAM: 512 MB
Spatiu Hard Disk: 1 GB
Memorie video: 32 MB
Sistem de operare: Windows XP, Windows 2000, Windows Vista sau Windows 7. Funda? happy

| FlAiser explică (pentru waZZup123):

Am windows 7 ultimate

| waZZup123 a răspuns (pentru FlAiser):

E ok. Deci cerintele alea sunt cele minime..adica poti sa ai mai mult ca merge..Si eu am tot Dell si am avut mt2ro..Imi mergea bine..si pc`ul e ok. Sper ca te-am ajutat suficiet.

| FlAiser explică (pentru waZZup123):

Da m-ai ajutat mult mersi

| FlAiser explică (pentru waZZup123):

Dc nu iti pot da funda?

| waZZup123 a răspuns (pentru FlAiser):

Nu am idee...in fine..iti multumesc pentru intentie! O seara placutahappy

| FlAiser explică (pentru waZZup123):

Am sa iti dau maine funda ca vreau sa mai vad si alte raspunsuri

| waZZup123 a răspuns (pentru FlAiser):

Cum doresti! Daca intampini alte dificultati despre pc-uri/jocuri contacteaza-ma la Y! M mada_toxic2010@yahoo.com.

| alexmitzyy a răspuns (pentru waZZup123):

Invata sa scrii.

| waZZup123 a răspuns (pentru FlAiser):

Cu multa placere! SI altadatahappy FUnda? tonguehappy