| YbEs2000sólo a întrebat:

Cine imi spune cum fac ca bara de jos si tot meniul la Pc sa fie dupa imaginea de-pe desktop (am windows 7 ultimate) dar este albastra ca am apasat pe ceva si vreau sa fie la normal cum era inainte. Dau funda la primul raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| MadalinMarian a răspuns:

Dai click dreapta si dai la personalizare si algi o tema de acolo. Dupa poti sa iti pui tu o imagine pe desktop si bara o sa fie dupa imaginea de pe desktop

| YbEs2000sólo explică (pentru MadalinMarian):

Stiu dar degeaba Tot asa e! ce fac
?

3 răspunsuri:
| MadalinMarian a răspuns:

Daca nici asa nu merge incearca sa selectezi tema si apoi pui imaginea dorita dai iar la personalizare si dai la la color... si acolo dai intensitatea culori pe 0 adica in stanga de tot

| YbEs2000sólo explică (pentru MadalinMarian):

Nu mane eu zic develvetsoul cu saitul lui si nu, imi aparea acolo eroare acolo jos la teme am apasat si mia revenit, dar mersi pentru explicatii.