| George_George_1998 a întrebat:

De mult jucatori de-pe metinuri player vs player rad de mine ca is parf
as vrea sa stiu si eu cum sa fiu bun la duele. dau funda cine imi spune cum sa fiu bun la duel cine... nu dau funda daca imi spuneti asa fa-ti set si gata... vreau putin mai explicit! dau funda

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Vezi aici:http://tutorialemetin2.blogspot.ro/2011/05/ghidbonusuri-pentru-pvp.html

Sfat:nu juca metine PVP cu seturi!

2 răspunsuri:
| George_George_1998 explică:

Pai pe metin2wars nu sunt bonusuri 6/7 si ai luat funda

| cosmin66 a răspuns:

Si eu la inceput eram praf dar am invatat de la alti jucatori cum sa imi fac itemele si acum sunt foarte bun cu fiecare caracter folosit pai voi incepe la war:putere (cu cat mai multa cu atat mai bine) pv, aparare, semi-om, rezistenta la magie si ultimul lucru critic sau patrundere; la ninja: dexteritate, patrunzatoare(dexteritatea si patrunderea sunt cele mai importante la ninja) pv, semi-om si rezistenta la magie; la sura:inteligenta, pv, critic sau patrundere, semi-om si rezistenta la magie, la saman la fel ca sura doar ca trebuie sa mai adaugi viteza farmecului restul bonusurilor au legatura cu setul, iti urez bafta pe metin.