| AresLusitani a întrebat:

Sall TPU, de o vreme temperatura procesorului meu era foarte mare (90-99 grade celsius) am un Intel core duo 2, 60 Ghz 2, 61 Ghz si se incalzea foarte tare, pana cand nu l-am desfacut si am inlocuit pasta termoconductoare de pe el cu un fel de vaselina si acum temperatura ramane sub 40 grade celsius aprox 34-35 ce credeti? se va strica? sau e bine ce am facut?

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ai incercat vreodata sa-l cureti? sau macar, l-ai desfacut vreodata?

| AresLusitani explică (pentru SamSon):

Da normal l-am desfacut l-am curatat de multe ori acum cand l-am desfacut sa inlocuiesc asta nu avea nici un pic de praf pe el

| SamSon a răspuns (pentru AresLusitani):

Nu cred ca o sa se strice nimic. dar cel mai bine era sa-ti cumperi un cooler.

| AresLusitani explică (pentru SamSon):

Mda cooler nou la un dual core de 2, 60, 2, 61 Ghz? Daca era un i3 sau un i5 da cumparam un cooler nou