Folosesc mozilla firefox 12 si de la un timp pe youtube videoclipul e incarcat complet dar se blocheaza iar sunetul merge si asta ma deranjeaza si habar n-am de ce face asa.Pe google chrome sau explorer merge struna sad Am nev de ajutor! Funda happy

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

Daca pe google chrome merge struna, de ce nu-l folosesti? Eu folosesc google chrome de ceva ani si nu mi s-a intamplat nimic niciodata.Am folosit si Mozilla si me mergea urat rau! Recomand Google Chrome. Funda?

Pai pe google chrome nu are acea fereastra cu descarcari ca mozilla firefox si la mozilla chestia cu descarcarile nu consuma RAM mult dar pe chrome da. (Tine cont ca am 256 MB RAM)

| AnonimuszWss a răspuns (pentru UnknownError):

Ba da are! Apesi ctrl+j happy Si ca sa setezi unde vrei sa descarci, dai click pe cheita aia de sus dreapta, apoi la optiuni, apoi la "in culise" ->La Locația de descărcare bifezi Doresc să fiu întrebat(ă) unde salvez fiecare fișier înainte de a efectua descărcarea.La asta te refereai? Si in legatura cu RAM, nu consuma deloc ram :* eu am chrome de ani intregi si nu am avut nici o problema cu RAM-ii happy

Nu la asta ma refeream! sad Ma refeream la acea fereastra cu descarcarile ramase, neterminate nu acea fereastra unde ma intreaba sa-l salvez (Cand ma joc un joc si downloadez ceva cu mozilla imi merge foarte bine, dar pe google imi merge greu asa ca as prefera mozilla daca m-i s-ar rezolva problema cu youtube

4 răspunsuri:
| AnonimuszWss a răspuns:

Eu am incercat sa te ajut...Chiar n ustiu cum sa remediez problema cu Mozilla... Poate daca descarci vreun Adobe flash player sau updatezi mozilla sau Adobe-urile thinking Eu ti-am zis ca mie imi merge perfect cu google din orice punct de vedere, acum fiecare cu calculatorul sau! Sper ca ti-am fost oarecum de folost happy