| hype123 a întrebat:

Vreau sa imi bag si eu windows 7 si nu stiu ce sa scriu acolo unde imi apare cand fac o partitie, ce numere bag si cate partitii imi trebuie?
Am 512 placa video si 2 GB ram
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Pai tu decizi cate partitii vrei, dar de obicei 2 ajung (una pentru windows, de marime mai mica, dar cel putin 50 daca poti si una in care depozitezi fisierele, restul spatiului).
Daca hardul este de 100 GB, iti va aparea 100000 acolo unde "pui numerele". Daca tu vrei partitie de 25GB, vei scrie 25000, daca vrei de 350 vei scrie 350000 (deci de cati GB vrei * 1000) happy Succes!

3 răspunsuri:
| Metals25 a răspuns:

Cat ai Hardisku?

| hype123 explică:

Raspunsuri foarte bune mersi mult! dar din pacate voi oferii funda doar unuia dintre voi sper sa nu va suparati!
MULTUMESC!