| Alexutzu2013 a întrebat:

Am facut un video cu camtasia studio si nu put sa-l pun pe youtube ca are numele. camproj cum pot sa-i schimb numele plss help me big grin

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Tu doar ai salvat proiect, ca sa il faci video dai sus pe butonu produce and share si iti alegi model pe care vrei, daca vrei sa fie hd alegi hg, dai pe urmatoru si iti alegi unde sa se salveze si astepti pana se face.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Foloseşte funcţie produce din program. ceea ce ai salvat este un fişier de program şi anume un fişierde tranzit în care e salvat tot proiectul de aia are extensia camproj adică camtasia studio project.deci pentru a-l pute încărca pe youtube trebuie să îl „produci¨" cu programul şi de asemenea recomand să îl salvezi în format flv adică flash asta ca să n u mai pierzi din calitatea materialului prin conversia automată generată de site(adică în flash), precum şi durata sănu fie mai mare de 14:55 minute, asta ca să nu îl respingă. dacă este mai mare se poate împărţi în 2 părţi tot cu acest program.Succes