| Iulian_Dumitru_1994 a întrebat:

am o problema si nu vreau sa se ia in gluma! Eu m-am apucat de curand de YouTube si vreau sa editez cu Camtasia Studio 8. Il am in calculator si cand termin de editat, ii dau save pe ecran dar mi-l face Untitled.camproj si acea terminare.camproj nu permine YT-ul sa uploadez. Trebuie sa schimb programul sau sa ma invete cineva cum sa schimb. camproj. Dau funda!
PSbig grinaca dau pe video ma baga pe camtasia ca si cum m-as fi apucat sa editez iar. Iar daca trebuie sa schimb programul sa puna download aici dau funda!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Învață-te să salvezi fișierul prelucrat, nu PROIECTUL! Proiectul este un fișier unde sunt trecute comenzile, fișierele de prelucrat etc. - cam ca un scenariu; filmul trebuie realizat ca să ai ce salva!
Pune mâna și citește documentația programului de editare! Sau help online.