| Galan_Laurentiu_2000 a întrebat:

Salut utilizatori! Azi mi-am luat un Huawei P10 Lite 2017 si am vrut sa intru pe el si sa-l configurez normal. Cand am intrat, imi apare fereastra de la EMUI si sa selectez limba, toate alea, bla bla. Si am facut toate alea, doar ca atunci cand puneam contul meu google nu mergea. Gen ma trimitea la casuta in care trebuia sa-mi scriu contul de google. Si am incercat fara cont. Si tot ma trimitea de la inceput, unde trebuia sa selectez Limba si restul. Si am incercat de mai multe ori acest proces si nimic. Ma puteti ajuta? Vreau sa mentionez ca am dat si resetare din fabrica de cateva ori si am incercat din nou si nimic. Va rog, ma puteti ajuta? Dau funda

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca ești sigur ca ai contul google ok, si telefonul e nou, mergi la magazinul unde l-ai cumparat sa ți-l schimbe.
Nu a fost asociat altui cont cumva?

| shannygelu a răspuns:

L ai cumpărat la mana 2 a și a fost pe el alt cont de google acum trebuie sa i faci exact ca aici https://youtu.be/h_uQqAHKJBg

| Galan_Laurentiu_2000 explică (pentru iwefgOficiall):

Pai da, am incercat un reset. Adica hard reset. Cum e si in tutorialul respectiv. De mai multe ori. Si tot nu merge.

| Galan_Laurentiu_2000 explică (pentru iwefgOficiall):

Da am incercat. Si tot nimic

| Galan_Laurentiu_2000 explică:

Da. Am dat un hard reset si chiar de mai multe ori am incercat. Cine stie dau funda

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Galan_Laurentiu_2000):

Posibil sa aive vreo problema cu memoria interna sau rami du-te la garantie cu el.