| Dyanna97 a întrebat:

Am de facut o revista pentru la scoala si i-am pus numele HOP dar nu stim ce imagine sa punem pe coperta. O idee va roog!

Răspuns Câştigător
| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Poy daca are numele HOP ma gandesc ca o poza cu un cangur sau cu un iepuras care sare ar fi cea mai potrivita. Sau cu cineva sarind cumva in aer sau de pe ceva...o idee. Funda?

1 răspuns:
| eprubetă a răspuns:

Daca in revista ta se afla detalii despre scoala pune o poza cu sc ta!
Daca nu pune niste copii sau o poza reprezentativa a articolului din revista!

funda? :*