| Gabilaw a întrebat:

Salut! Am instalat pentru prima dată gta 5 in pc de pe epic games si pot juca online doar dacă activez un vpn, dar partea proastă e că cu vpn scade viteza la internet si se deconectează, cum pot juca gta online pe pc fără vreun vpn, e vreo setare din router? Cum se face? Mentionez ca am router tp link wifi 6 de la digi. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce eroare ai cand nu folosesti vpn?

| Gabilaw explică (pentru Wr3nch):

Nu Da cod de eroare, doar spune că serverele rockstar nu sunt disponibile la secțiunea online