| Sternex a întrebat:

Am luat componente noi pentru pc. Am pus tot ce trebuie dar, nu se invart ventilatoarele de pe unitate doar cel de la procesor si daca bag ventilatoarele de pe unitate in placa de baza se opreste ventilatorul de la procesor. Mai pe scurt cand pun unu nu merge celalalt si invers. Ce poate sa aiba? Nu alimenteaza destul sursa? Sau am pus eu firele gresit. Am sursa de 500W, placa video gtx 660, i5 3ghz si 8 gb rami.

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Probabil ai pus firele gresit. Incearca de mai multe ori sau sfatu meu este sa rogi pe cineva care se pricepe, e pacat de procesor si de placa video...

| Sternex explică (pentru JusticeForCraiova):

Am reusit pana la urma. Eu imbinam ambele ventilatoarele si le puneam in sursa si nu era destula putere. Le'am pus separat si merge big grin

1 răspuns: