| Drazm a întrebat:

Am o problem cu laptopul, ideea este ca partitia C are decat 17 GB liberi din 97 GB dar nu tin jocuri in ea iar programele instalate nu sunt asa de mari, daca este sa selectez toate fisierele si sa dau proprietati imi arata acolo ca toate au o marime de 36.7 GB.
Am inteles ca, cu cat ai mai mult spatiu in C cu atat PCu' merge mai bine, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| SashaB a răspuns:

Iati un program gen Defragmentar si defragmenteaza partitia daca tot iti arata asa cel mai simplu ar fi sa formatezi pc.