| scx a întrebat:

Salut, Eu am spatiu in D, de 183 de gb. Mai am doar 6 gb liberi si nu stiu cum, cand intru in D si selectez toate fisierele imi spune ca e doar 25gb acolo, Cum fac sa eliberez mai mult spatiu? ce sa sterg?

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Pai ce nu folosesti din ce ai acolo.tu stii mai bine.

| scx explică (pentru express11):

Pai si daca sterg tot(aia 25 de gb) restul de 100+ unde's?laughing

| express11 a răspuns (pentru scx):

Naiba stie.baga iar windows, si fa-ti backup pe cd-dvd.

| Nelu62 a răspuns:

Eu am win.7 in romana:
My computer> clic dreapta partitie > curatare disc > fereastra 2, mai multe optiuni > curatare butonul de jos > fereastra 3, stergere > fereastra 2, OK > in noua fereastra, stergere.

| PitBull999 a răspuns:

Pune-ti pe C sau pe un stick mai mare tot ce iti mai trebuie din partitia aia si dupa aia formatezi partitia. garantat ca se elibereaza toatawinking