| GabrielGabitsu a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul, cel mai evident este in jocurile shooter. Trebuie sa apas de cateva ori pentru a functiona (a trage, in jocuri). Tind sa cred ca este de la laptop pentru ca am probat si alte mouse-uri si apare aceeasi problema. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Incearca un service autorizat.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

E pe fir sau wireless? Ai incercat alte drivere?

| GabrielGabitsu explică (pentru aditimus):

Am probat si pe fir si wireless, aceeasi problema. La drivere doar le-am dezinstalat si apoi le-am instalat din nou. Cum am spus si mai sus cred ca este din laptop. Am uitat sa mentionez ca am problema de cand am instalat Windows 10.

| GabrielGabitsu explică (pentru aditimus):

O sa vad ce pot rezolva. Multumesc pentru timpul acordat!

| aditimus a răspuns (pentru GabrielGabitsu):

Incearca un service autorizat.