| meinteil a întrebat:

Salut am o problema cu telefonul nu stiu astazi ce s-a intamplat cand eram pe el telefonul mi s-a restartat si toate aplicatiile care erau pe cardul SD fotografii, clipuri nu se mai vad si nu mai functioneaza.
L-am scos l-am pus la loc i-am dat restartat insa din nou nu functioneaza nu stiu ce sa ii fac ca ma enerveaza.
Vreun sfat va rog?
Va multumesc.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Softul.

| untu a răspuns:

Probleme de software! Du-l la un service daca ai un certificat de garantie!

| Kimokato a răspuns:

Cel mai probabil s-au şters dar ele mai apar. Şi mai cred că ai luat ceva viruşi dacă ai zis că ți s-a restartat deodata. Mai bine i-ai face un hard reset.

Răspuns utilizator avertizat