| DuffyDuck a întrebat:

Salut, am o problema de cateva zile, de curand mi-am luat yahoo messenger 11.5. totul a mers bine cateva ore pana cand a inceput sa apara o chestie gen "Internet explorer Script error". chestia aia ma zapaceste la orice( cand ies de pe mess, cand intri, cand dau buzz, cand vorbesc. ) cine ma poate ajuta! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Dezinstaleaza messengerul si instaleaza-l fara toolbar. Cand il intalezi selectezi "custom" si debiefzi toolbar. Incearca asa, si vezi daca ai instalat ultima versiune de flash player.

2 răspunsuri:
| johny92 a răspuns:

Deschizi internet explorer->tools->internet option->advanced-> la browsing bifezi disable script debugging

| DuffyDuck explică (pentru johny92):

Am facut tot ce ai spus mai sus, dar tot acelasi rezultat.

| johny92 a răspuns (pentru DuffyDuck):

Dezinstaleaza messengerul si instaleaza-l fara toolbar. Cand il intalezi selectezi "custom" si debiefzi toolbar. Incearca asa, si vezi daca ai instalat ultima versiune de flash player.