| Parintele a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger. Nu pot sa copiez din fereasta cand comunic cu cineva si imi da o eraore "Internet Explorer script error" "An error occurred in the script on this page" Error 'Yahoo msgr Host' is null or not an object" si inca cateva date.

Răspuns Câştigător
| andrei_1933 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi versiunea curenta si sa instalezi o versiune noua, recenta de YM.

In caz ca nu functioneaza nici asa atunci este o problema de la XP (sau ce sistem ai instalat) sau poate fi si de la Internet Explorer.
Iti recomand sa ai si un Antivirus bun, cu toate update-urile la zi pentru ca e posibil sa fie si vorba de un virus (e doar o supozitie, nu o certitudine)

6 răspunsuri:
| Kyky a răspuns:

Si mie imi zice la fel, dar n-am fost inca in stare sa il reinstalez sa vad daca tot mai face figuri.
@andrei: Ce versiune mai noua decat YM 9 exista? Eu inca n-am aflat. Chiar sunt atat de inapoiata incat sa nu stiu? happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Bai desteptule! nu ti-am zis dc nu te lasa sa-l copiezi? uf! parca vorbesc cu peretzii nu cu tine!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Vei cum vorbesti sa stii ca bag divort.gata.m-am saturat de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza versiunea 9 sau 10 si sa ai instalat si un java... toate programele astea le gasesti pe www.ymlover.ro la aplicatii.

| cretudancelife a răspuns:

Iti lipsesete un fisier cred ca de la virus cel mai bine nu mai intra pe mess si apucate de citit lasa mesu big grin

| huscky24 a răspuns:

Inseamna ca ai un virus