| Walker a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo messenger.
Cand dau "double click" pe un id pentru a-mi deschide fereastra, imi da o eroare de script, cam asa"Internet explorer script error" si nu pot sa conversez cu nimeni.
Va rog daca se poate sa ma ajute cineva cu o rezolvare
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Reseteaza toate setarile la Internet explorer
Dezinstaleaza Yahoo Messenger si reinstaleaza-l
Incearca si acel tool: http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? Reinstaleaza Internet Explorer!
Bafta!

| Teo a răspuns:

Pai incearca sa reinstalezi messengerul daca vezi ca iti face aceeasi problema incearca sa iei o versiune mai veche sau sa descarci aceeasi versiune pe care o ai dar de pe alt site.
Sper ca am fost de ajutor.

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Mi sa intamplat.Instaleaza-ti versiunea yahoo messenger 10.Pentru ca chiar daca il ai l-ai insalat pe jumatate si il mai ai pe messenger 9.Trebuie sa ai un messenege.Ori le dezinstalezi pe amandoua si instalezi 9 sau 10 ori dezinstalezi unu si iti ramane 1 necomplet.
Bafta!

| Walker explică:

Am un xp sp2

| Reny a răspuns:

Buna!
Daca iti arata in continuare error script, reinstaleaza-ti din nou messengerul.