| rachid_4824 a întrebat:

am si eu o problema! Cand pornesc calculatorul, porneste iar la vreo 2 minute se blocheaza, apoi trebuie sa dau si de 20 de ori restart ca sa porneasca, calculatorul l-am luat nou acum o luna si la inceput mergea bine, aveam instalat antivirus Avg, dar un prieten mi-a zis ca nu e tare bun si mia instalat Nod 32, ce poate sa aiba? daca e antivirusul, de unde as putea lua de pe net un antivirus gratis, va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| p0wer a răspuns:

Nu e sigur de la antivirus, uita`te in unitate si schimba`i placuta de rami in alt slot(tot la slotul pe rami ) si eu am avut o problema asemanatoare ca a ta si asa am rezolvat-o.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Grim, unde`s electronii?!

| Wtf9000 a răspuns:

Daca chiar dai restart de 20 de ori, inseamna ca nu e de la Anti-virus. Ar trebui sa te duci cu el inapoi la magazin.

| Wtf9000 a răspuns:

Au plecat. sad

| alma a răspuns:

Dca la-ai cumparat recent trebuie sa aiba garantie, du-te si intreaba poate ti-l repara un specialist.PA

| GreenSky a răspuns:

Mai bine du-te cu el de unde l-ai cumparat si o sa iti rezolve cei de acolo...eu zic ca nu are rost sa mai astepti pentru ca sigur nu e de la antivirus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai multe programe care se deschid odata cu compul sau e din cauza windowsului ( incearca si niste upadate)winkingsi de antivirus i bun nod 32 am si eu merge bine compultongue