| DjZen a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am instalat de curand un joc care acum nu mai pot sa-l dezinstalez. Inainte i-am dat tot un unninstall si imi spunea sa dau restart la pc. Toate bune si frumoase pana cand intru din nou sa verific si nu era dezinstalat. Cand incerc sa-l dezinstalez imi spune ca nu exista un patch si nu poate continua. si mi se inchide. Trebuie sa inslatez din nou jocul sau pot sa pornesc pc un Safe-Mode si sa--l sterg manual?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inchide mai intai procesul jocului din Task Manager si apoi se poate sterge normal. Incearca si din Safe Mode sa-l stergi manual.

| DjZen explică (pentru neluL):

Nu merge am facut si asa singura solutie e din Safe Mode

| neluL a răspuns (pentru DjZen):

Pai e acelasi lucru cu Safe Mode. Despre ce joc e vorba?

| DjZen explică (pentru neluL):

E despre DIRT 3

| neluL a răspuns (pentru DjZen):

Intra in Safe Mode si dezinstaleaza-l