| M2K1417 a întrebat:

Mi-am cumparat un ps4 nou de 500 de gb dar am o problema zic destul de mare,dupa cateva ore de jucat pur si simplu mi se inchide,iar cand vreau sa il pornesc,refuza asta pentru cateva ore, dar daca intru in safe mode si dau restart ma tine vreo 5-6 ore iar dupa aceea iar face asa! ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Unde e amplasata consola? Are destul aer? Dacă răspunsul e da, mergi la garanție.

| express11 a răspuns:

Probabil probleme cu racirea, cooler naspa.du-l la garantie! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il duci la garantie eu asa am facut si mi-a dat unul nou si mi-a mers perfect.

| rosi87 a răspuns:

Mana a 2?