| adrianu93 a întrebat:

am un AMD Athlon II X3 Processor 3.30GHz, 4GB ram si placa video ATI Radeon HD 5450 de 1G.Eu zic ca sunt detalii foarte bune si totusi unele jocuri imi merg sacadat.As dori sa ma lamuriti si pe mine ce ar mai fi de facut.multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Mai ai sa il arunci pe geam!

| adrianu93 explică (pentru Neagandalf):

Da mah inteligentule. daca nu sti, TACI!

| Smasher a răspuns:

Salut! Pai am si eu o intrebare ce windows ai? Conteaza mult iti zic eu. Daca jocurile de care zici sunt noi baga-ti windows 7 pentru ca o sa-ti mearga.Calculatoru e foarte bun.Mult noroc

| adrianu93 explică (pentru Smasher):

Am windows 7...nu stiu ce poate avea. sa fie problema ca ii 64-bit?

| Neagandalf a răspuns (pentru adrianu93):

Smasher esti praf!
Prietene bagati sp3 si ai sa vezi diferenta eventual mai curata si pc de praf

| adrianu93 explică (pentru Neagandalf):

Pc-ul ii nou! praful nu are cum sa fie problema...sa ii fac un update windows-ului? ii windows 7 ultimate

| Neagandalf a răspuns (pentru adrianu93):

Frate windows 7 e **** rau daca vrei pentru jocuri ia-ti vista sau in cel mai rau caz sp3...

| adrianu93 explică (pentru Neagandalf):

Ok. Ms pentru sfat!

| Smasher a răspuns:

Bucsa eu asta am auzit ca pe windows 7 "rezista" mai bine jocurile noi aparute.Si am facut un mic test : am luat un laptop asemanator (la componente) cu un calculator.Am luat un joc (Modern Warfare 2) iar pe laptop (windows 7) mergea mai bine decat pe PC(windows xp). Este foarte bun si "Xp sp3" dar "7" mi se pare mai frumos ca aspect si la cum se comporta.happy