| William1000 a întrebat:

Am vazut acum 2 saptamani ca s-a adaugat un skin nou pentru D.va in Overwatch. Stiu ca trebuie sa fac ceva in Heroes of the storm ca sa-l castig. M-am uitat in istructiun dar nu am inteles mare lucru. Ce trebuie sa fac ca sa-l castig?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Joci cu un prieten 10 meciuri (quick matches) pe Heroes of the Storm

| William1000 explică (pentru Gonrax):

Multumesc! A si sa stii ca am rezolvat problema cu contul meu. Daca vrei sa ne jucam Overwatch, sa stii ca battle tag-ul meu este KNIGHT#22523

1 răspuns: