| MickeyJrNK a întrebat:

As dori sa imi fac un PC din componete pe care as vrea sa le instalez. Si daca puteti sa imi faceti si mie o lista cu componente pe care sa le cumpar ca sa fie compatibile.
Si daca imi puteti spune si in engleza componentele
(ex, Card Graphics.etc)
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/vision-fx/
eu iti recomand unitatea asta, este gata facuta din bucati :) si e foarte buna

| stefanutzu112 a răspuns:

Depinde de banisorii tai fratele meu dar o unitate sa te ajunga mediu la bani ar fi cam asa,,, placa de baza gb 4slot ram, 2 slot sata (nu iti trebuie mai mult)=300ron,,,hdd sata 500GB=200RON,,,procesor i3 SAU I5= 200ron,,, 1x 4gbram = 100 ron,,, dvdw=50 ron (si iti faci o unitate de te joci ce vrei tu si tio faci cu piese noi nu ciurucurihappy

| stefanutzu112 a răspuns (pentru stefanutzu112):

Am uitat de placa video nvidiaGF 610m 1gb asta e tot 130 ronhappy