| EricCartman a întrebat:

Azi am vrut sa fac un cd cu muzic pentru masina dar dureaza prea mult pana ce muzica se copiaza pe cd(aproximativ 11 ore)si vrea sa stiu ce ar trebui sa fac ca sa dureze mai putin. Fisierul are 75, 9 mb iar ca durata 75 min.Se poate ca durata sa fie cauza? Programul folosit Nero 7 Ultra Edition.

Răspuns Câştigător
| askhelp a răspuns:

Salut! Daca ai vrut sa faci " track " dureaza mai mult.dar nu timpul care l-ai sugerat tu, iar daca este " mp3 audio " dureaza mult mai putin.max 5 min cred ca este o problema legata de software, incearca o reinstalare la nero, te sfatuiesc sa cauti Nero 8.3. Bafta!