| XFreeX a întrebat:

Am o problema: Deci trag cd-uri pentru masina (cu muzica) cu nero 7 ultra edition. Le fac cu viteza 12X. De o bucata de timp nu prea le mai citeste mp3-ul de la masina (ori f greu, ori deloc ) ce pot face? sa le fac la o viteza mai mica?
P.S. :Am tras multe cd-uri si stiu cum se face (nu cred ca e din vina mea, si folosesc cd-uri bune (Traxdata))

1 răspuns:
| disconnectmen123 a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci nu mai folosti nero 7 ultra edition poate fi si virusat si nici nu face bine cd-urile ia-ti un alt nero poate ca tu crezi ca-i bun nero-ul acela da nu-i isi spun eu. happy