| nimenisinimik a întrebat:

Dintr-o data a inceput sa imi mearga Pc-ul foarte incet si ma gandeam sa apelez la optiunea Disck cleanup pe partitia C dar nu sunt sigur daca nu cumva sterge si windows-ulbig grin.Stiu ca ar fi o optiune sa reinstalez windows-ul dar am 30 de GB de poze pe care nu vreau sa le pierd.

1 răspuns:
| AdyAdryan99 a răspuns:

Nu sterge windowsul, dar daca a inceput sa-ti mearga mai greu sigur este din cauza virusilor..in zilele de azi pana si playerele de la videoclipuri au virusi care iti ingreuneaza viteza pc-ului, daca ai pozele in Local disk D lasa-le acolo sau daca le ai in C muta-le in D si du unitatea la reformatat si sa-ti stearga si virusii.