| Ruseduard a întrebat:

Mi-am achizionat de curand un laptop si atunci cand ma joc ceva si laptopul nu este alimentat imi blocheaza nr de fps la 30 iar daca il bag la incarcat imi cresc considerabil la 120. Cum pot sa rezolv pb sa ma joc si fara sa-l bag la incarcat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| azeze a răspuns:

Pentru ca laptop-ul intra pe modul de economisire al energiei, incearca sa il dezactivezi, ai o iconita in bara jos in dreapta cu o baterie dai pe ea, si gasesti o optiune off i dai pe ea si gata.

1 răspuns: