| Ativian_Alex_2002 a întrebat:

Mi-am luat un laptop fara windows si as vrea de pe alt calculator sa il descarc si sa il pun pe CD(win 8.1). Intrebarea mea este de unde sa il descarc fara sa mi se instaleze pe calculatorul de pe care il descarc? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Pai il pui pe CD si nu ti se va instala in hdd-ul PC-ului! Dar de ce nu folosesti un stick, instalai windows-ul prin media creation in stick si gata, intri in bios si iti instalai windows-ul.E mult mai usor pe stick!

| Ativian_Alex_2002 explică (pentru alexboss2020):

Stiu asta! Eu intrebam cum il descarc!

2 răspunsuri:
| Ativian_Alex_2002 explică:

(nu am windows-ul si nu stiu cum il instalez)