| Alex1947 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un cs 1.6 care sa fie nemodificat sa fie curat adica in sensul sa nu isi fi bagat cineva nasul in el. Si sa se salveze comenzile. de exemplu cand vreau sa schimb ceva din keyboard nu mi se salveaza sau cand ies din cs si intru nu e salvat nimic. MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Eu zic sa incerci Nvidia E6 este un Cs foarte bun are multe benefici.
2 CS care se poate modifica adica (cand iesi setarile la keyboard se salveaza).
3 Si poti sa iti setezi cs cum vrei tu + are un buton de reset (in caz ca se intampla ceva cu cs poti sa resetez si v fii la setarile cum l-ai instalat prima data).

4 Link:
http://csnvidia.com/

| Alex1947 explică (pentru DragomirMihail2020):

Antivirisul imi spune ca este virusat..Am avast.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru Alex1947):

Nui niciun Virus.
Arata ca este Virus ca Cs se conecteaza la Internet si de aceea (dai Allow sau Ignor).
Problema asta este de la Firewall si vede ca programul este virusat daca se conecteaza la net asa arata si la AVG.
Dar nu-i niciun virus in acel cs.

| Alex1947 explică (pentru DragomirMihail2020):

Pai nu ma lasa sa il intalez.