| CodrinValentin a întrebat:

Acum mi-am instalat 4yours si cand intru imi da o eraore " Metin2~1.exe-Application Error
Application has generated exception that could not be handed.
ProcesID=0x209c(8348), Thread ID=0x2068 (8296)
Click OK to terminate the application
Click CANCEL to debug the application!

am cautat pe net si cineva zicea ceva de net framework. are legatura cu cevA?!

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

1.Instaleaza net framework 3.5 (dar daca iti merge autopatcherul sigur il ai instalat).
2.Cauta sa opresti functia de debug cam asa:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bBgkakM_h1M

| CodrinValentin explică (pentru CM7YRE):

Man am asa : Microsoft.NET Framework 1.1
Microsoft.NET Framework 2.0 Service Pack2
Microsoft Framework 3.5 SP1
am windows XP

| CodrinValentin explică (pentru CM7YRE):

Windows xp SP2. e nevoie sa descarc net framework 3.5 sp2?

| CM7YRE a răspuns (pentru CodrinValentin):

Nu e nevoie, deja ai 3.5. Poate daca vrei sa instalezi versiune mai noua, 4.0 sau altele. Opreste debug-ul la el si ar trebui sa mearga.

| CodrinValentin explică (pentru CM7YRE):

Am windows xp si nu pot sa fac ca in video!