| anonim_4396 a întrebat:

am bifat din greseala la Counter Strike optiunea "Run in a window" si acu nu mi se mai deschide decat pe mijlocu ecranului si nu apar alea nu "new game,find server, options"...si nu pot sa il repar am reinstalat, am luat alt cs si tot la fel straight face as putea sa scriu in consola dar nu stiu daca exista o comanda care sa scoata cs-u din windows si sa-l bage in fullscreen cine stie ce sa fac
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| c0ton a răspuns:

Da e o tipica eroare a cs-ului trebui sa reinstalezi windowsul ca sa mearga.

| deM0 a răspuns (pentru c0ton):

Ms oricum am rezolvat trebuia sa intru la prop pe el si sa fac niste chestii

| c0ton a răspuns (pentru deM0):

Voiam sa mentionz si asta dar cedeam ca nu are un in a windows la propierites ok succes