| anonim_4396 a întrebat:

Am doar 700 mb liberi pe C din 30 GB. Mentionez ca nu am pus nici un joc de C. Am avut o groaza de update-uri la Windows 7. Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Sa iti pui cel putin 100 gb in C.
Update'urile ocupa mult, mai ales ca e insuficient in C doar 30 de gb.
Singura optiune e sa mai iei un hard mai mare.
Totusi iti recomand sa strangi ceva banuti si sa iti ei un pc decent.
Eventual pe acesta il vei vinde, asa iti vei recupera si o parte din bani.

| anonim_4396 explică (pentru Evolution):

Hard-ul e de 320 de GB. Problema e ca discul C e prea mic. Am rezolvat oricum cu MiniToolPartition.

| lpavel a răspuns:

Sa-ti cumperi un HDD mai mare! big grin E singura solutie! Bafta!

| andreasnemes a răspuns:

Salut incearca un disk cleanup si sa dai sa cureti registeri cu ccleaner sau glary utilites 5.