| Andrei_Bosinceanu_1997 a întrebat:

Am i intrebare pot juca urmatoarele jocuri la low sau mediu? : Cod modern warfare 2, Fifa 14, pes 14, assasins creed 2, batman arkham asylum si far cry 2! Leptopul meu are urmatoarele specificati : Dual core 2020M 2.4 ghz 6 gb ram si placa Intel hd graphic family 5000 mobile 1, 5 gb si windows 8.1.

4 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Fifa 14 nu cred ca merge cam deloc, far cry 2 si batman ai ceva sanse sa mearga dar si asasin creed 2 astea 3 sa le incerci nici pes 24 nu as zice ca merge. Incearca alea 3. Succes.

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru KeNNT3D):

Salut te contrazic fifa 14 merge dar nu imi merge fifa 13 din cauza procesorului scazut am verificat pe un site game debate verifica si tu si zi-mi ce iti zice primesti funda daca faci asta!

| KeNNT3D a răspuns (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Salut.
1. Nu am avut niciodata incredere in siteurile alea, imi arata ca imi merge jocu de abia pe low dar el merge fara lag pe high.
2. Nu pot incerca. Nu mai am pc, am doar tableta si tel. Scz

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru KeNNT3D):

Aici te contrazic game debate e un site ff bun si iti arata pe cate fps poti si rula