| Andrei_Bosinceanu_1997 a întrebat:

Am o intrebare : Imi merge sleeping doogs, fifa 14, batman arkham asylium, cod modern warfare 2, pes 14 si assasisn creed 2 pe leptopul urmator : Dual core 2020M 2. 4ghz /6gb ram si placa video Intel hd graphic family de 1, 5 gb?

7 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nici nu se deschide, dapai sa mai si mearga

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Cred ca mai mult de 10 ani nu ai dupa limbaj! Asa ca alt raspuns nu primesti funda!

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Andrei_Bosinceanu_1997):

Wow o sa pierd 1000p sad.Am spus adevarul, mai mult de jocuri din 2005-6 nu o sa mearga.

| tudorwifihack2 a răspuns:

Ti le verific imediat si iti zic

| Andrei_Bosinceanu_1997 explică:

Am windoes 8.1