| GodOfFire9 a întrebat:

Am inceput sa ma plictisesc de toate chestiile la pc, afara ploua,scoala e gata, de fifa,minecraft,metin,wot, tf2 m-am plictisit.
As vrea niste jocuri care sa manance mult timp (am mult timp liber big grin ) si sa nu ma plictiseasca usor.
Funda!

Răspuns Câştigător
| neverwinter a răspuns:

Joaca frate Neverwinter sau League of legends sa nu te plictisesti :]]] iti mananca la timp de nu ai cum sa mergi nici la baie :]]]] La un momendat crezi ca iti mananca si zilele :]

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Incearca Mountblade sau Age of Wulin

| heAdgN a răspuns:

Http://clan.crossfire.gamerage.com/
apb e pe steam free
call of duty e beton

| ady18 a răspuns:

Incearca Tanki este online nu il decarci
SAn andreas real cu misiuni iti mananca mult din tip
San andreas multi player e smecher