| vladys a întrebat:

Am o intrebare! Pe okazii, cum fac sa imi schimb numarul de telefon de la datele de contact? ca am pus un anunt si daca cumva ma suna cineva, numarul care apare nu mai este valabil si nu stiu cum sa-l schimb! va org ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Tovarashu a răspuns:

Salut!
Linkul pe care trebuie sa-l folosesti este asta: http://www.okazii.ro/contul-meu/setari/telefon/

La sectiunea Noul telefon mobil treci nr pe care vrei sa-l adaugi, iar apoi in cateva minute o sa-ti vina prin SMS un cod, pe care ar trebui sa-l pui in sectiunea "Cod SMS"

Spor la treaba!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la Setari, in stanga la Profil ai "numere de telefon", intri acolo, si introduci nr. la "Noul telefon mobil" si ce-ti mai cere acolo... te descurci, hai ca nu e greu!