| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare serioasa.
Acum o jumate de ora am platit un joc pe steam cu cardul.Pot sa am incredere ca nu imi retine datele cardului si ca nu o sa imi dispara bani de pe el din cauza steam-ului?

Răspuns Câştigător
| Mircea1000 a răspuns:

Poti sa ai mare incredere in Steam, am cumparat mai multe jocu si se merita, in plus majoritatea lumii ia jocurile pe pc de pe Steam. happy sper ca ti-am fost de ajutor. happy Funda? big grin

1 răspuns:
| Mircea1000 a răspuns:

Fii atent. happy Poti avea incredere In Steam happy Am cumparat 6 jocuri de pe el. happy Poti avea incredere deplina. Sper ca ti-am fost de ajutor, Funda? big grin