| Bubulescu_Cristi_1998 a întrebat:

Am o mare problema si am nevoie de ajutorul vostru. de ceva vreme orice stick bag in pc (laptop) se strica si imi zice ca stick-ul este in folosire cand vreau sa-l scot... eu nu mai pot folosi nici un stick si imi apar 2 fisiere pe care daca le sterg apar iar. cred ca este un virus. va rog helpp!

2 răspunsuri:
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Dă reformatare la stick sau reinstalează Windows-ul pe laptop

| Bubulescu_Cristi_1998 explică (pentru JustMeDeea2019):

Faza cu reformatarea am incercat-o dar as vrea fara o reinstalare de windows. daca nu am sa incerc asa