| uzumakylight a întrebat:

happy Am o mare rugaminte la voi.
Spuneti-mi niste setari bune pentru placa video ATI Mobility Radeon HD 4250. Setari care sa nu consume mult din ram, care sa ruleze bine pe jocuri mai noi.
Adica orce setari placa video / pc. Diferite programe care sa mareasca performanta in joc. Multumesc! Dau fundita ~ happy.

2 răspunsuri:
| marian_3880 a răspuns:

Salut!
1: Placa video nu consuma din ram doar cea onboard (integrata) si pe placa asta ruleaza ori ce joc! Bafta!

| uzumakylight explică (pentru marian_3880):

Am zis am nevoie de setari, la pc/joc care sa-l faca sa mearga bine, si daca stii si programe..ar fi bine.