| Traceour_Baiatul_1998 a întrebat:

Am o problema... Am mozilla firefox si incerc sa downloadez Counter Strike 1.6. Acum problema este urmatoarea. nu pot sa imi permit sa dezinstalez firefox si sa bag altceva, in local disk C am ff putina memorie (212MB) iar jocul necesita 320 MB, iar eu ce doresc cu adevarat e sa nu se mai salveze pe desktop ci in local disk C. Dau funda! Multumesc pentru atentie! happy big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai este acelasi lucru ceea ce vrei tu! Desktop si local disc C foloseste acceasi memorie! Mai bine salvezi in alta partitie cum ar fi D sau E sau ce partitie ai libera. Ca sa faci asta intra in Tools (unelte)->Optiuni-> In fereastra care se deschide in tabul General in dreptul la Salveaza fisierele in...->da click pe Rasfoire si alege partitia D sau un folder din alta partitie (alta in afara de C )si click pe OK.

| Traceour_Baiatul_1998 explică (pentru neluL):

Multumesc mult! happy se poate sa ma mai ajuti cu ceva?

| neluL a răspuns (pentru Traceour_Baiatul_1998):

Daca pot, da!

| Traceour_Baiatul_1998 explică (pentru neluL):

Id-ul meu de messenger aslanxxl@yahoo.com happy cand poti sa imi dai add. Multumesc pentru atentie big grin!

| neluL a răspuns (pentru Traceour_Baiatul_1998):

Lasa-mi mesaj privat aici pe TPU! Nu folosesc messenger sau alte chaturi online, nu am timp.