| mihaimihai11 a întrebat:

am o problema cu calculatorul meu,nu stiu de ce dar face un zgomot foarte enervant si tare, calculatorul este bunicel (2ram,3.0 gb procesor, 251 mb video 256 HD, sursa 230) daca ma puteti ajuta sa scap de acel zgomot dau FUNDA, SCUZATI CATEDORIA happy

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Curăță praful din interior, așa o să scapi de zgomot.

| mihaimihai11 explică:

O sa-l curat de praf, mersi de raspunsuri

| StefanIchim a răspuns:

Calculatorul nu este chiar bunicel, iar zgomotul ar putea avea mai multe cauze.
Daca nu ai facut o formatare de ceva timp iti recomand una, poti desface carcasa si sufla praful cu un feon.
La calculatorul meu de acasa fiind mai vechiut am stat o perioada de timp fara a mai pune peretele de la carcasa inapoi pentru a se aerisii mai bine.