| Iordanescu_Andrei_1978 a întrebat:

am o problema cu steam.Am reformatat calculatorul si cand incerc sa ma loghez pe steam imi cere un cod(am ip dinamic si s-a schimbat)Introduc codul care mi-a fost trimis pe email(5 caractere)Dar nu mil primeste... spune ca imi trebuie un cod de 6 caractere ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Aniu a răspuns:

Deschide un ticket pe Steam Support (https://support.steampowered.com/). Trebuie sa iti faci cont separat.

| HeRmeSs a răspuns:

Contacteaza pe cineva din Staff. Trebuie să aibă un Id de mess afisat acolo.

| Iordanescu_Andrei_1978 explică (pentru HeRmeSs):

Spune-mi unde este id pe site la steam?

| R3dEyE a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Eu am reinstalat steam-ul si mi-au trimis alt cod. Incearca asta. Funda?

| Iordanescu_Andrei_1978 explică:

Problema a fost rezolvata de mine topic closed.