| minculeteandrei a întrebat:

Am o problema cu windows 8.Cand pornesc un pholder sau my comuter sau control pannel, din astea care necesita sa fie deschide intr-o alta fereastra, mi se face ecranul in culoarea care am selectat-o la instalare si imi apare din nou descktopul si nu imi dechide nimic. Astept raspunsuri

1 răspuns:
| Vlad_Tataru_1997 a răspuns:

Se zvoneste ca este un virus care afecteaza windows 8 si majoritatea problemelor sunt cu aceiasi cauza ca si a ta parerea mea este sa iti schimbi windows-ul. daca tot te supara