| infectedd94 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul! Il pornesc, se deschide in windows si dupa 5 minute se inchide ecranul! Ce sa fac?
Ps l-am curatat de praf inainte de asta!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| bonico a răspuns:

Verifica in Power Options daca nu ai la "Turn Off Display" si "put the computer to sleep" - un timp anume. Daca da, schimba pe never si save change.

| infectedd94 explică (pentru bonico):

Nu e asta! Cateodata imi da o eroare, se face ecranul albastru si scrie ca se va reseta pentru ca a gasit o eroare. Apoi se incarca pana la 100% si apoi se opreste ecranul si face ca si cum as copia ceva adica gandeste!

Răspuns utilizator avertizat
| infectedd94 explică (pentru BlackBriliant):

Am reinstalat windowsu si acum merge!
multumesc!

Răspuns utilizator avertizat