| MaybeSomeone a întrebat:

am o problema cu windowsul mereu cand intru pe net si vreau sa cau scroolup/down se schimba pagina cu cea dinnainte, iar in desktop daca dau click pe o iconita le ia de pe toate de sus pana la cea pe care am apasat si le deschide, problema asta am avut-o si la laptop iar dupa 1 saptamana mi s-a stricat hardul. pe laptop aveam windows 8.1 iar pe pc am xp. Ce ar trebui sa fac >.< ca e deranjant... sa dau click pe browser sa mi s-e deschida samp sanndreas fifa cs winamp antivirusul samd..

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa deconectezi tastatura dupa ce ti-ai pornit pc-ul, poate e o tasta blocata

| MaybeSomeone explică (pentru anonim_4396):

Mda o sa imi cumpar o alta tastatura... ca da, ca apas cat de putin pe acea bucatica de plastic de langa sageti mi se activeaza Shift si mi se fac literele mari " ASDASDaAAadaAAD "